O nas

O NAS

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które od ponad 30 lat zajmuje się budową ekologicznych domów drewnianych. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usług i oferowanych produktów. W naszym biurze projektowym powstają nowe schematy domów letniskowych, całorocznych o tradycyjnym jak i nowoczesnym designie.
Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt – od małych do bardzo dużych domów. W swojej działalności dążymy do zapewnienia klientom kompleksowych usług, tak aby spełnić każde marzenie o własnym domu.

 

Jesteśmy członkiem jedynego w Polsce Stowarzyszenia Dom Drewniany z siedzibą w Gdańsku.


 

SUROWIEC

Wszystkie nasze konstrukcje wykonane są z drewna świerku skandynawskiego – daje Nam to bezkonkurencyjność w Polsce.

Czy wiesz, że…

Naturalne drewno to jedna z najstarszych i najbardziej tradycyjnych technologii budowania konstrukcji, które sprzyjają człowiekowi. Materiał budowlany łączy jednocześnie trwałość, różnorodność, estetykę, ekologię i bardzo dobre właściwości cieplne oraz zdrowotne.

 

TECHNOLOGIA

Korzystamy z technologii wieńcowej (węgłowej), w której baliki czterostronnie strugane, łączone są na długości na pióro i wpust (pojedyncze, podwójne lub potrójne) oraz na połączenia węgłowe w narożach i miejscach krzyżowania ścian. Dach wykonany jest płatwiowo.

Translate »
YouTube
Instagram