O nas

DOMY NA POKOLENIA

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które od ponad 30 lat zajmuje się budową ekologicznych domów drewnianych. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usług i oferowanych produktów. W naszym biurze projektowym powstają nowe schematy domów letniskowych, całorocznych o tradycyjnym jak i nowoczesnym designie.
Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt – od małych do bardzo dużych domów. W swojej działalności dążymy do zapewnienia klientom kompleksowych usług, tak aby spełnić każde marzenie o własnym domu.

 

Jesteśmy członkiem jedynego w Polsce Stowarzyszenia Dom Drewniany z siedzibą w Gdańsku.


 

Wszystkie nasze konstrukcje wykonane są z drewna świerku syberyjskiego (nawet 18-21 słojów na centymetr co wpływa na twardość i jakość drewna), importowanego z pierwotnych lasów z Rosji – daje Nam to bezkonkurencyjność w Polsce.

 

TECHNOLOGIA

Korzystamy z technologii wieńcowej (węgłowej), w której baliki czterostronnie strugane, łączone są na długości na pióro i wpust (pojedyncze, podwójne lub potrójne) oraz na połączenia węgłowe w narożach i miejscach krzyżowania ścian. Dach wykonany jest płatwiowo.

Translate »
YouTube
Instagram