Montaż wykonawstwoKilka słów o nas


SFPwood to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe od lat specjalizujące się w budownictwie drewnianym.


Wierni idei pozostajemy liderem w branży.

Uzupełnieniem naszej szerokiej oferty obróbki drewna jest możliwość zamówienia u nas montażu oraz wykonania usług dodatkowych. Z chęcią zmontujemy zamówione u nas konstrukcje, także podejmiemy się usług niestandardowych.

W naszej firmie pracuje dziewięć ekip montażowych. Są to trzyosobowe zespoły doświadczonych cieśli i stolarzy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, na które dajemy gwarancję profesjonalnego wykonania.

Każdy z projektów jest zoptymalizowany tak by jak najlepiej wykorzystać towar nasz czy powierzony przez klienta - zminimalizować ilość odpadów i czas produkcji.

Mamy możliwość obróbki bali z drewna litego oraz klejonego, o przekroju prostokątnym i okrągłym, profile konstrukcji wieńcowej, profile T, do długości aż 13 metrów. Zatem wyprodukujemy dla Państwa domki dziecięce, letniskowe, domy całoroczne i inne dowolnie przez Państwa zaproponowane konstrukcje drewniane.

Dzięki pełnej automatyzacji produkcji mamy możliwość wykonania każdego projektu w wyjątkowo krótkim czasie.

Posiadamy centra ciesielskie wiodącego producenta – Hundegger K2i. Ponieważ maszyna ta jest sterowana numerycznie, nie tracimy czasu na dodatkowe pomiary czy przezbrajanie maszyny. Projekt naszej architektki jest bezpośrednio wczytywany do centrum. Możemy zatem skrócić czas produkcji i zaproponować budowę domu nawet na kolejny dzień od zamówienia.